خط سورتینگ تمام استیل | شرکت پویش صنعت
75823
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-75823,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

خط سورتینگ تمام استیل

خط سورتینگ تمام استیل

خط سورتینگ تمام استیل

خط سورتینگ تمام استیل

شرکت پویش تولید کننده خط سورتینگ تمام استیل شامل سرند و نوار نقاله ۹ متری برای خرمای زاهدی و شاهانی و … می باشد. شما میتوانید کار با این دستگاه را در ویدیو زیر که مربوط به یکی از مشتریان شرکت پویش از شهر جهرم می باشد را مشاهده کنید.

نحوه کار با خط سورتینگ 

کار با خط سورتینگ به این صورت است که کارگران کنار خط قرار میگیرند و خرماهای خراب را از خرمای سالم جدا میکنند. کارگران خرمای خراب را در محلی که وسط دستگاه تحویه شده است ( در ویدیو بالا میتوانید مشاهده کنید ) میریزند که کار با سرعت عمل و دقت بیشتری انجام می شود.

این دستگاه شامل سرند و نوار نقاله ۹ متری می باشد که این دستگاه را به ۳ قسمت تقسیم کرده است.

سرند برای جداسازی آشغال های کوچک از خرما می باشد که با لرزش این کار انجام می شود که بسیار سرعت را برای دانه دانه کردن خرما و آشغال زدایی بالا میبرد.

نوار نقاله برای جداسازی خرمای بد از خوب است و کار این دستگاه به ای صورت است که خرماها روی این دستگاه به سمت سبد حرکت میکنند و در همین مسیر کارگران خرمای بد و خوب را تفکیک می کنند که سرعت را برای پاکسازی خرما بسیار بالا میبرد که در ویدیو بالا میتوانید مشاهده کنید.

شرکت پویش تولید کننده این دستگاه پر کاربرد می باشد. این دستگاه از مواد اولیه بسیار خوب تولید می شود که شما میتوانید همین حالا با شماره تلفن ۰۹۱۷۳۷۲۰۱۲۲ تماس حاصل نمایید و هرگونه سوالی درمورد این دستگاه پرکاربرد دارید با همکاران ما در میان بگذارید و در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ داده می شود.

شما میتوانید برای سفارش دستگاهای پرس خرما دو جک ، روغن زن خرما ، خط سرچین و پرس اتوماتیک خطی ، ماشین شیره پاش خرما و … با ما تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.

×

مکالمه را شروع کنید

سلام! شما میتوانید سوالات خود را از ما در واتساپ بپرسید.

×