دستگاه پرس خرما دو جک | شرکت پویش صنعت
75813
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-75813,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

دستگاه پرس خرما دو جک

دستگاه پرس خرما دو جک

دستگاه پرس خرما دو جک

دستگاه پرس خرما دو جک

دستگاه پرس خرما دو جک یک دستگاه جهت پرس کردن بسته بندی خرما در ابعاد مختلف می باشد که همزمان دونفر میتواند با این دستگاه ، بسته بندی خرما در ابعاد مختلف را پرس کنند. این دستگاه از بهترین مواد اولیه توسط شرکت پویش تولید می شود که میتوانید کار این دستگاه را در ویدیو زیر مشاهده کنید.

کار با دستگاه پرس خرما دو جک به این صورت است که دونفر پشت دستگاه قرار میگیرند و بسته را زیر پرس قرار میدهند و پدال پایین دستگاه که با پا فشار داده میشود بسته خرما را پرس می کنند.

برای سفارش دستگاه پرس خرما دو جک میتوانید همین حالا با شماره ۰۹۱۷۳۷۲۰۱۲۲ تماس حاصل نمایید.

ارزش غذایی خرما

خرما منبع غنی ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلف به شمار می‌رود و برای سلامتی بدن بسیار مفید است. در ادامه ارزش غذایی ۱۰۰ گرم خرما را در اختیارتان قرار داده‌ایم.

کالری ۲۷۷
کربوهیدرات ۷۴.۹۷ گرم
پروتئین ۱.۸۱ گرم
چربی کل ۰.۱۵ گرم
کلسترول ۰ گرم
فیبر غذایی ۶.۷ گرم
فولات ۱۵ میلی‌گرم
نیاسین ۱.۶۱ میلی‌گرم
پانتوتنیک اسید ۰.۸۰۵ میلی‌گرم
پیریدوکسین ۰.۰۵۰ میلی‌گرم
تیامین ۰.۰۵۰ میلی‌گرم
ویتامین کا ۲.۷ میلی‌گرم
سدیم ۱ میلی‌گرم
پتاسیم ۶۹۶ میلی‌گرم
کلسیم ۶۴ میلی‌گرم
مس ۰.۳۶۲ میلی‌گرم
آهن ۰.۹۰ میلی‌گرم
منیزیم ۵۴ میلی‌گرم
منگنز ۰.۲۹۶ میلی‌گرم
فسفر ۶۲ میلی‌گرم
روی ۰.۴۴ میلی‌گرم

خرما به‌طور طبیعی سرشار از ویتامین‌های B6، A و K است‌. این ویتامین‌ها به رشد استخوان‌ها و بهبود سلامت چشم‌ها کمک می‌کنند. فیبر موجود در خرما سلامت روده را بهبود می‌دهد و به‌طور طبیعی میزان کلسترول را کاهش می‌دهد. خرما ممکن است خطر ابتلا به سرطان‌های روده و معده را کاهش دهد.

مواد معدنی دیگر خرما مثل کلسیم، آهن، پتاسیم، پروتئین، منگنز، منیزیم، فسفر، مس و گوگرد عملکرد عمومی بدن را بهبود می‌بخشند. این مواد معدنی برای سوخت‌وساز و عملکرد سیستم ایمنی بدن مفید هستند. فولات موجود در خرما برای زنان باردار مفید است و تیامین آن هم برای سیستم عصبی فوایدی دارد.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.

×

مکالمه را شروع کنید

سلام! شما میتوانید سوالات خود را از ما در واتساپ بپرسید.

×