نمایشگاه WorldFood موسکو | شرکت پویش صنعت
75802
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-75802,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

نمایشگاه WorldFood موسکو

نمایشگاه WorldFood موسکو

نمایشگاه WorldFood موسکو

نمایشگاه‌ها یکی از ارکان مهم تبادل اطلاعات و آگاهی‌های علمی و فنی کشورهای مختلف جهان و برپایی آن صرف نظر از فراهم آوردن موجبات ارتباطات مستقیم دست‌اندرکاران بخش‌های صنعتی و خدماتی و مخاطبین آنها و معرفی دستاوردهای کشورها به بازارهای بین‌المللی، پدیدآورنده فرصتی طلایی جهت آشنایی با آخرین تحولات و توانمندی‌های تکنولوژیک، علمی و صنعتی جهان و ارزیابی آن می‌باشد.

نمایشگاه‌های بین المللی تجاری به‌ویژه از دیدگاه صادرات صنعتی و خدمات، مناسب‌ترین فرصت‌ها را برای تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان مهیا  می‌سازند تا از طریق ارایه توانمندی‌های خود به مشتریان بالقوه، توسعه فروش و در نتیجه ارتقاء سطح فعالیت اقتصادی خود را رقم زنند.

نمایشگاه صنایع غذایی WorldFood مسکو، یکی از معتبرترین و معروف ترین نمایشگاه های حوزه صنایع غذایی است که سابقه بسیار زیادی نیز دارد. سی و یکمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های ۲۹شهریور لغایت ۱ مهرماه ۱۴۰۱ در مرکز نمایشگاهی کُرُکوس (Crocus) مسکو برگزار می شود.

نمایشگاه صنایع غذایی مسکو (WorldFood)، رویدادی ۴ روزه در زمینه کشاورزی، دریایی و دیگر محصولات غذایی و آشامیدنی می باشد که در آن تعداد زیادی از فعالان این حوزه از کشورهای مختلف شرکت می کنند.

نمایشگاه صنایع غذایی یک رویداد جامع صنعت غذا است که تقریبا تمام بخش های مرتبط با این حوزه را پوشش می دهد؛ از گوشت و مرغ و ماهی، گرفته تا شیر و لبنیات و همچنین چای و قهوه. از اینرو این نمایشگاه فرصتی بسیار مناسب برای ارائه محصولات و تولیدات جدید صنعت غذا و همچنین ایجاد ارتباط با مشتریان بین المللی می باشد.
بازدیدکنندگان نمایشگاه صنایع غذایی مسکو ۲۰۲۲ عمده و خرده فروش ها و رستوران داران می باشند.

با توجه به ظرفیت های بالای بازار خرمای روسیه، همه ساله تعداد کثیری از تجار و صادرکنندگان خرما از کشورمان در این نمایشگاه شرکت می کنند تا علاوه بر آشنایی با تازه ترین دستاورد های صنایع غذایی،مشتریان جدیدی را نیز شناسایی کرده و سعی در جذب سهم بیشتری از این بازار نمایند.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.

×

مکالمه را شروع کنید

سلام! شما میتوانید سوالات خود را از ما در واتساپ بپرسید.

×