خط سرچین و پرس اتوماتیک خطی | شرکت پویش صنعت
75795
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-75795,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

خط سرچین و پرس اتوماتیک خطی

خط سرچین و پرس اتوماتیک خطی

خط سرچین و پرس اتوماتیک خطی

خط سرچین و پرس اتوماتیک خطی

 

 

خط سرچین و پرس اتوماتیک خطی نصب شده در شرکت نخل هانی جنوب در شهرک صنعتی برازجان با ظرفیت بسته بندی هشتصد عدد در ساعت .

همین حالا میتوانید دستگاه خط سرچین و پرس اتوماتیک خطی را از پویش صنعت سفارش دهید.

شرکت پویش صنعت

واحد تعمیرات شرکت مهندسی پویش صنعت با پیشینه ای درخشان و نیروهای کارآزموده و متخصص قادر به تعمیر انواع درایو ، سافت استارتر می باشد.

شرکت پویش صنعت ارائه دهنده خدمات ماشین سازی و در راستای ارائه مشاوره و تامین قطعات و لوازم، خدمات و پشتیبانی پس از فروش با محوريت اتوماسیون صنعتی، درایو ، سافت استارتر ، ابزار دقيق ( فلو كنترل، فلو ميتر، فلو گيت،ترنسميتر هاي دما، سطح سنج)و الكتريكال زيمنس در زمینه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، سیمان، آب و فاضلاب ، کاشی ، سیم و کابل و… پوشش خودرا متمرکز نموده است.

هیئت مدیره و مهندسین و کارشناسان شرکت با نگاه به آینده روشن، نهایت تلاش خود را در جهت ارتقاء سطح فعالیت های شرکت به کار برده اند و امید است با عنایت خداوند، قدمی درراستای خود اکتفایی و اعتلای میهن خویش بر دارند.

شرکت پویش صنعت به منظور توسعه صنعت خرما و بالا برتر سطح تکنولوژی صنایع تبدیلی این محصول در عرصه ماشين آلات صنايع غذايي و کمک به ارتقای سطح کمی و کيفی توليدکنندگان خرما، در سال ۱۳۸۹ فعاليت خود را در استان بوشهر آغاز نمود.

اين شرکت رسالت خود را کمک به حفظ و افزایش سطح سلامت جامعه می داند. بر همين اساس با تکيه بر دانش فنی، خلاقيت و استفاده از تکنيک ها و مولفه های مهندسی و مديريتی، توانسته است جايگاه ويژه ای را در زمينه ساخت ماشين آلات خطوط توليد و بسته بندی خصوصا خرما در سطح ملی و کسب نمايد.

ما کارکنان را مهمترين رکن و سرمايه مجموعه می دانيم. به گونه ای که توجه به امکانات رفاهی، حفظ سلامت فيزيک و روان و افزايش ميزان آگاهی و توانمندی آنان همواره مدنظر می باشد و توجه به نيازهای آشکار و پنهان مشتريان و رضايتمندی آنان سرلوحه فعاليت های تمامی کارکنان قرارگرفته است.

اين شرکت علاوه بر ارزش ها و باورهای عمومی کسب و کار، موارد زير را به عنوان ارزش های بنيادی خود در نظر گرفته است و ساز و کارهای کنترلی و حمايتی از اين ارزش ها را نيز طراحی نموده است.

  1. تعهد
  2. خلاقيت و نوآوری
  3. کارايي و اثربخشی
  4. جذابيت
  5. تحقيق، پژوهش و آموزش

و ما آن را در کليه ابعاد سازمانی، مهمترين مولفه های رشد و توسعه قرارداده ایم و تجربه، خلاقيت، دانش و مهارت تخصصی را به عنوان ويژگی ممتاز خود اعلام می داريم و در نهايت توجه به اهداف توليدی مشتريان منطبق بر ارزش های دينی، اسلامی، استانداردی سالم به عنوان رسالت اجتماعی همواره مدنظر می باشد.

 

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.

×

مکالمه را شروع کنید

سلام! شما میتوانید سوالات خود را از ما در واتساپ بپرسید.

×